بلیط هواپیما آنکارا_ قیمت بلیط هواپیما آنکارا_fgdx i,hdlh hk;hvh

آب و هوا

آنلاین برای ترکیه

ساعت جهانی

مشاهده ساعت جهانی

مسیریاب

مشاهده مسیر

محاسبه گر

محاسبه زمان و مسافت

قیمت ارز

قیمت لحظه ای ارز


دسته ها

محبوب ترین ها

نوشته های تازه

پیشنهاد ترکیه هتل

نوشته های وبلاگ ما

بلیط هواپیما آنکارا

مجموعه : blog , آنکارا    
۱۹ آبان ۱۳۹۷    
مینا گرمه ای

 بلیط هواپیما آنکارا
Airline Tickets to Ankara

خرید بلیط هواپیما آنکارا از اولین کارهایی که یک گردشگر برای سفر به آنکارا انجام می دهد . خوشبختانه برای تور آنکارا امکان خرید بلیط اینترنتی آنکارا بصورت چارتری و سیستمی وجود دارد . اگر زمان سفر برایتان مهم نباشد می توانید با کمی جستجو ، بلیط لحظه اخری انکارا را با قیمت مناسب تهیه کنید . فراموش نکنید که قیمت بلیط آنکارا بصورت لحظه ای در حال تغییر است و ایرلاین ها نیز در قیمت بلیط ، تاثیرگذارند .
بلیط هواپیما آنکارا

بلیط هواپیما آنکارا

اطلاعات مهم بلیط آنکارا :

 • مدت زمان پرواز تهران آنکارا : 2 ساعت و 37 دقیقه می باشد .
 • فاصله هوایی تهران تا آنکارا : 1697 کیلومتر می باشد .
 • پرواز تهران آنکارا ایران ایر یکشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 17 و 20:25 برگزار می شود .
 • پرواز تهران آنکارا ماهان ایر یکشنبه ، سه شنبه ، پنجشنبه و جمعه ساعت 8 و 12 برگزار می شود .
 • مقصد تمام پروازهای تهران آنکارا فرودگاه بین المللی اسن بوغا می باشد .

نکات مهم در زمان رزرو بلیط هوایی آنکارا :

در زمان خرید بلیط هوایی آنکارا توجه به الویت ها ، خرید بلیط را برای شما راحت تر می کند . مثلا اگر قصد رزرو بلیط ارزان آنکارا را دارید می توانید از پروازهای چارتری و لحطه آخری ایرلاین ایران ایر بهره مند شوید . بطور کلی در زمان رزرو بلیط آنکارا باید به مسیرهای پرواز به آنکارا ، برنامه پروازهای آنکارا و روزهای پرواز به آنکارا ، بلیط های چارتر آنکارا ، بلیط های سیستمی آنکارا ، مدت زمان پرواز به آنکارا ، پروازهای مستقیم آنکارا ، ساعات پرواز به آنکارا ، ارزانترین بلیط هوایی آنکارا ، مقدار بار مجاز بلیط هواپیما آنکارا ، چگونگی کنسلی بلیط آنکارا و ایرالاین های مختلف ارائه دهنده بلیط آنکارا دقت کنید . توجه داشته باشید در حال حاضر امکان تهیه بلیط تهران آنکارا ، بلیط اصفهان آنکارا ، بلیط شیراز آنکارا ، بلیط مشهد آنکارا و بلیط تبریز آنکارا وجود دارد که در رفاه گردشگران نقش بسزایی دارد .

بلیط ارزان آنکارا

بلیط ارزان آنکارا

پروازهای مستقیم تهران آنکارا :

برای رزرو بلیط آنکارا با پرواز مستقیم ، ایرلاین های زیر پیش روی شماست . ساعت پرواز تهران آنکارا ایران ایر و قیمت بلیط هواپیما تهران آنکارا ایران ایر مناسب تر از سایر پروازهاست اما کیفیت بلیط آنکارا با پرواز ماهان نیز برخی را بسمت انتخاب این ایرلاین ، ترغیب می کند ، درضمن امکان خرید بلیط چارتر آنکارا با پرواز ماهان نیز وجود دارد . اگر میخواهید با پرواز مستقیم ترک به آنکارا سفر کنید ، خرید بلیط آنکارا با پرواز ترکیش ایرلاین تنها پیشنهاد ما در حا حاضر است . بلیط های شرکت هواپیمایی ترکیش در مسیر آنکارا معمولاٌ از بلیط های شرکت های دیگری که در این مسیر پرواز دارند گران تر است .

 • پرواز تهران آنکارا ایران ایر
 • پرواز تهران آنکارا ماهان
 • پرواز تهران آنکارا ترکیش

پروازهای غیر مستقیم تهران آنکارا :

اگر هنگام رزرو بلیط آنکارا ، به هر دلیلی ، ایرلاین خارجی برای شما در الویت قرار دارد ، می توانید از پروازهای غیر مستقیم ایرلاین های پگاسوس و اطلس جت استفاده کنید . پروازهای هواپیمایی پگاسوس به آنکارا از طریق فرودگاه سابیها گوگچن در بخش آسیایی استانبول و پروازهای هواپیمایی اطلس جت به آنکارا از طریق فرودگاه آتاتورک استانبول صورت می گیرد . قیمت پرواز پگاسوس ارزان تر از سایر پروازهای خارجی ست و برای صرف غذا در طول پرواز باید در هنگام رزرو بلیط هزینه جدا و اضافه پرداخت کنید .  این دو ایرلاین از مهم ترین ایرلاین های ترکیه بشمار می آیند .

 • پرواز تهران آنکارا پگاسوس
 • پرواز تهران آنکارا اطلس جت
بلیط آنکارا با پرواز ترکیش

بلیط آنکارا با پرواز ترکیش

ایرلاین های فعال در فرودگاه آنکارا :

از دائمی ترین ایرلاین هایی که به فرودگاه شهر آنکارا پرواز دارند میتوان به ایرلاین های بلو اکسپرس ، بوراجت ، داغستان ایرلاینز ، دوبروونیک ایرلاینز ، ایزی جت ، ایزی جت سوئد ، فلای دبی ، گرمان وینگز ، جزیره ایرویز ، جت ایر فلای ، اردن آوییایشن ، ایران ایر ، کوبان ایرلاینز ، مولدوویان ایرلاینز ، شرکت هوایی پگاسوس ، ساراتوف ایرلاینز ، شام وینگز ایرلاین، اسپان ایر ، استار لاینز قزاقستان ، اسکای ایرلاینز ، سان اکسپرس ، ترانس آویا ، ترکیش ایرلاینز ، آنادولو جت ، ویز ایر ، یوروپ ایرپست ، ترانس آویا و وولینگ اشاره کرد . البته با وجود ایرلاین های مختلفی که در مسیر تهران آنکارا پرواز دارند ، ایرلاین ایران ایر با توجه به قیمت مناسب و ساعات پروازی متعدد ، بهترین گزینه می باشد . فراموش نکنید بلیط آنکارا با پرواز ایران ایر را می توان بصورت چارتری و یا لحظه آخری نیز تهیه کرد . بلیط های چارتر آنکارا معمولا قیمت مناسب تری دارند .

ترانسفر از فرودگاه آنکارا به مرکز شهر :

پس از آنکه پرواز تهران آنکارا در فرودگاه اسن بوغا به زمین نشست ، راه های مختلفی پیش روی شماست تا به مرکز شهر برود . بهترین راه برای اینکه از فرودگاه به مرکز شهر آنکارا بروید استفاده از اتوبوس خط ۴۴۲ می باشد که در طبقه‌ی ترمینال بین‌المللی ، مقابل درب خروج قرار دارد . البته در مقابل درب خروج ترمینال داخلی نیز اتوبوس‌ها را خواهید یافت . در هر ساعت شبانه روز نیز ، تاکسی ها در محوطه‌ی ویژه‌ای در ترمینالهای داخلی و خارجی ، قرار دارند . آژانس های مختلفی هم در این فرودگاه ، شعبه دارند و در خدمت گردشگران تور آنکارا هستند .

بلیط تهران آنکارا

بلیط تهران آنکارا

برچسب ها
اطلاعات ضروری سفر به ترکیه
حراج در استانبول

حراج در استانبول

حراج در استانبول حراج مراکز خرید چیزی ست که سالهای اخیر به شدت در کشورهای سراسر دنیا مرسوم شده است . در میان کشورهایی که فصل‌ حراج آنها مشخص و تعیین شده است، حراج‌های آمریکا شهرت بیشتری دارد. حراج‌های این کشور هم از جمله حراج‌های واقعی است و مردم می‌توانند در روزهای خاصی، کالاها را […]

تورهای پیشنهادی امروز
از ما بیشتر بدانید
سفر به ترکیه را با ما تجربه کنيد . با ده سال تجربه و دفتر پشتیبانی در تهران و ترکیه .
 • پشنهادت خوبی با توجه سلیقه شما برای هتل داریم هم قیمت هم کیفیت
 • بهترین افر پروازی را با تنوع ممکن به شما پیشنهاد می دهیم
 • در تهران و ترکیه به شما خدمات پشتیبانی ارائه می نماییم
 • مسافرانمان را بدون هیچ هزینه اضافه بیمه می نماییم
 • و....
تماس با ما : 021 43 67 43 43 
تماس با ما : 021 43 67 43 67 
سعادت سيرگيتي

Istanbul-Turkey
برای شما عزیزان پیشنهادات خوبی داریم با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا:

 • با توجه هدف شما از سفر: تفریحی ، تفریحی خرید ،سیاحتی و…
 • • با توجه به وضعیت شما : خانواده،مجردی ،ماه عسل و…
 • • با توجه به مقدار بودجه شما :لوکس ،کم هزینه ، متوسط و …
 • • با توجه به بازار تورهای فصلی : افری ،تور های خلوت ،تور های هیجان انگیز و…
 • • و…

بهترین پیشنهادات را از ما بخواهید ، با کمال افتخار در خدمت شما هستیم

تلفن تماس  43 43 67 43 021

مطالب خواندنی درباره ترکیه
تور ترکیبی استانبول آنتالیا

تور ترکیبی استانبول آنتالیا

تور ترکیبی استانبول آنتالیا ۶ شب و ۷ روز با پرواز اطلس جت تور ترکیبی استانبول آنتالیا می تواند یکی از به یادماندنی ترین سفرها باشد . همانطور که می دانید استانبول شهری زیبا با ترکیب مدرنیته و سنت است و مراکز خرید استانبول با حراج های ویژه ، در ذهن مردم حک شده است […]

پروازهای استانبول

پروازهای استانبول

پروازهای استانبول قبل از معرفی پروازهای استانبول بهتره در مورد چند و چونشون یه چیزایی رو بدونین : ۱ – موقع رزرو تور استانبول حتما از کانتر تور بخواین که درصورت امکان ، پرواز رو جوری انتخاب کنه که تا هواپیماتون تو فرودگاهی که به هتل محل اقامتتون نزدیکتره ، بشینه . اینجوری تو هزینه […]

آخرین پرسش و پاسخ ها
هومن

با سلام ما قصد سفربه استانبول از 16 تا 20 ابان 1397 را داریم میخواستم بدونم زمان خوبی برای خرید هست یا نه؟ ممنون


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - دوشنبه, آبان ۷ام, ۱۳۹۷
سلام آقا هوتن با توجه به اینکه در فصل خلوتی استانبول هستیم ، می تونین خرید خوبی داشته باشین . یادتون نره تا میتونین چونه بزنین و تخفیف بگیرین .
سحر

سلام بر شما می خواستم بدونم آیا در اوایل آذر برای رفتن به آلانیا تور موجود هست ؟ و تو این فصل سفر خوب هست آیا ؟


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - چهارشنبه, آبان ۲ام, ۱۳۹۷
سلام سحر خانوم . کل سال میشه به آلانیا سفر کرد البته بعضی ماه ها پرواز مستقیم وجود نداره . اوایل آذر برای استفاده از تفریحات آبی مناسب نیس اما می توانید از سایر تفریحات لذت ببرین . اگر ترجیح میدین تعطیلات رو در آرامش سپری کنین تور آلانیا آذر ماه ، تور مناسبی هستش .
رویا

با سلام. میخواستم بدونم اگر بدون تور سفر کنم فاصله ی فرودگاه اسپارتا تا شهر آنتالیا رو چطور باید برم ؟ آیا سیستم ترانسفر اتوبوس یا شاتل در فرودگاه وجود داره ؟ ممنون


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - جمعه, شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۷
سلام . رویا جون در اون صورت برای استفاده از اتوبوس میتونین از فرودگاه خارج و به ایستگاه اتوبوس برین . اگه نخواین از فرودگاه خارج شین میتونین از تاکسی های داخل فرودگاه که هزینه زیادی دارند استفاده کنین .
علی

سلام وقتتون به خیر بنده قصد سفر زمینی با اتوبوس به استانبول رو دارم و میخوام مقداری زعفران را برای فروش به آنجا ببرم. لطفا راهنمایی کنید که آیا ترکیه در گمرک مرزی اجازه این کار را به من میدهد؟ گمرک ایران چطور؟ در مورد سایر اقلام چطور است؟ میخوام مثلا 10 بسته زعفران و مقداری سیگار ببرم و "تا به حال این کار رو نکردم". ممنون میشم اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - پنج شنبه, شهریور ۱ام, ۱۳۹۷
سلام علی آقا ، متاسفانه تو این زمینه اطلاعاتی ندارم
سارا

با سلام آیا برای سفر به مارماریس در مهر ماه باز هم میشه از امکانات تابستونی هتل و پارک آبی استفاده کرد یا هوا سرد میشه و بسته میشن؟


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - دوشنبه, مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۷
سلام سارا جان ، خدمات تفریحات آبی تا نیمه مهر در ترکیه ارائه میشن .
+ پرسش و پاسخ های بیشتر
شما هم نظر بدهید
 • 1چنانچه در خصوص این مطلب نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای دارید، آن را برای ما ارسال کنید
 • 2نظر شما بارها توسط سایر هموطنان عزیزمان خوانده خواهد شد و در تصمیم گیری ایشان بسیار موثر خواهد بود
 • 3چنانچه درخصوص این مطلب عکس، فیلم و... دارید، آن را از این طریق برای ما ارسال کنید. پس از تأیید با نام خود شما در سایت نمایش داده خواهد شد
 • 4چنانچه سوالی دارید آن را مطرح نمایید، در اسرع وقت توسط کارشناسان خبره پاسخ آن داده خواهد شد
 • 5به جهت قدردانی از دوستانی که با نظرات خود ما و هموطنان دیگر را در انتخاب خود یاری نموده اند، ماهانه به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه

021 - 43 67 43 67