راهنمای سفر به ترکیه | تور ترکیه | سایت ترکی هتل

آب و هوا

آنلاین برای ترکیه

ساعت جهانی

مشاهده ساعت جهانی

مسیریاب

مشاهده مسیر

محاسبه گر

محاسبه زمان و مسافت

قیمت ارز

قیمت لحظه ای ارز


دسته ها

محبوب ترین ها

نوشته های تازه

پیشنهاد ترکیه هتل

نوشته های وبلاگ ما

راهنمای سفر به ترکیه

مجموعه : ترکیه , درباره ترکیه    
۱۰ دی ۱۳۹۷    
elham

ترکیه یکی از کشورهای توریست پذیر در جهان است. از آغاز تاریخ، سرزمین آناتولی جزو سرزمین های اولیه بوده که مهاجرت اقوام مختلف با فرهنگ های مختلف به آن انجام می شده است. ترکیه جزو کشورهایی است که در همه ایام سال میتوان به آنجا سفر کرد، به همین دلیل تور ترکیه توری پرطرفدار بویژه در میان ایرانیان است.

ترکیه مهد فرهنگ و پایتخت تمدن و نقطه ی اتصال دو قاره ی آسیا و اروپا است. برای آشنایی با جاهای دیدنی, مراکز خرید، هتل ها،  فرهنگ و آداب و رسوم, غذاها و سایر اطلاعات  درباره ی ترکیه با لذت سفر همراه باشید.

ترکیه کشوری اوراسیایی است که بخش بزرگ کشور یعنی آناتولی یا آسیای کوچک در جنوب باختر آسیا و خاورمیانه واقع است و بخش کوچکی نیز به نام تراکیه در منطقه بالکان (منطقه‌ای در جنوب خاور اروپا) قرار دارد. ترکیه در خاور با کشورهای ایران، جمهوری آذربایجان (نخجوان)، ارمنستان و گرجستان، در جنوب خاوری با عراق و سوریه، و در شمال باختری (بخش اروپایی) با بلغارستان و یونان همسایه ‌است. همچنین ترکیه از شمال با دریای سیاه، از باختر با دو دریای کوچک مرمره و اژه و از جنوب باختر با دریای مدیترانه مرز آبی دارد. دو تنگه راهبردی بسفر و داردانل نیز در اختیار ترکیه ‌است.

 • واحد پولی: لیر جدید ترک – معادل ۶,۷۰۰ ریال
 • پایتخت: آنکارا
 • زبان رسمی: ترکی
 • مذهب: 97 درصد مسلمان اند که از این میان اکثر آن ها سنی و ۱۵ تا ۲۵ درصد هم علوی هستند.
 • آب و هوا: کوهستانی و نسبتا پرباران
 • بهترین زمان سفر: بهار و تابستان

جاذبه های گردشگری ترکیه

ترکیه دارای آثار تاریخی و فرهنگی بسیاری از دوران باستان می باشد که همین آثار باستانی باعث شده اند این کشور همچون یک موزه بزرگ باشد. از دیدنی ترین جاهای ترکیه می توان مسجد سلطان احمد، کاخ دولما باغچه، تنگه بسفر، برج گالاتا، کاخ توپکاپی، مسجد رستم پاشا، مسجد و موزه ایا صوفیا، پارک ملی دلتای آیدین، حمام رومیها، مسجد سلیمانیه، غار کاراجا، موزه و خانه آتاتورک در آلانیا، پارک ملی، آبشار تورگوت، آموس را نام برد.

از دیدنی ترین شهرهای ترکیه استانبول، آنکارا، آنتالیا و آلانیا می باشند. اما باید گفت که بعضی شهرهای ترکیه فقط و فقط  جنبه تفریحی دارند و بعضی شهرها دارای مراکز اداری و تجاری ترکیه هستند .  در این بخش،  این جاذبه های گردشگری را به شما معرفی خواهد کرد.

 

جاهای دیدنی استانبول

استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می رود. جاذبه های گردشگری و توریستی استانبول فراوانند. اگر تور استانبول را برای سفر انتخاب کرده اید، بازدید از مساجد و کاخ ها، موزه ها و بازارهای تاریخی را از دست ندهید.

ایاصوفیه (Hagia Sophia)

این مسجد به خاطر معماری شگفت انگیز، نماهای باشکوه داخلی و اهمیت تاریخی اش گردشگران را به شهر استانبول جذب می کند. بین سال های 532 و 537 ساختمان آن به مدت هزار سال کلیسا بود. سپس از سال 1453 تا 1934 که تبدیل به موزه شود، مسجد بود.

مسجد سلطان احمد (مسجد آبی)

سلطان احمد همیشه می خواست مسجدی بسازد که با مسجد ایاصوفیه رقابت کند و همه تقریباً موافق هستند که او در این کار موفق شده است. این مسجد یکی دیگر از جاذبه های توریستی اصلی استانبول است.

 

کاخ توپکاپی (توپکاپی سارایی)

این کاخ منزلگاه سلاطین عثمانی از سال 1465 تا 1856 بوده است و یکی از محبوب ترین جاذبه های شهر استانبول است. معماری بی نظیر و حیاط های زیبایی دارد. این سرا در سال 1924 یعنی اندکی پس از دوره عثمانی تبدیل به موزه شد. کاخ توپکاپی محل حرم سلطنتی نیز بوده است.

 

کاخ دلمه باغچه

این کاخ که در راستای تنگه بسفر قرار دارد، زیبایی و اهمیت تاریخی زیادی دارد. کاخ دلمه باغچه در قرن نوزدهم ساخته شد، و آخرین سلاطین عثمانی از این کاخ به عنوان محل اقامت اولیه و کرسی حکومتی استفاده می کردند. معماری داخلی و خارجی این کاخ ترکیبی از طراحی های عربی و اروپایی است که فقط در این تقاطع دو قاره دیده می شود.

 

بازار بزرگ استانبول (کاپالی چارشی)

بازار بزرگ استانبول که به ترکی کاپالی چارشی یعنی بازار سرپوشیده نامیده می شود در یک مایلی غرب سلطان احمد است و یکی از بزرگترین مراکز خرید سرپوشیده در دنیاست. محصولاتی که در آن فروخته می شوند عبارتند از فرش و قالی و پوشاک تا کارهای دستی و هنری و شطرنج. رستوران ها، کافه ها و مساجد زیادی هم در این بازار هست.

 

موزه باستان شناسی استانبول

در این موزه میلیون ها شیء عتیقه نگهداری می شود. خود موزه در سال 1891 باز شد و در واقع سه ساختمان جداگانه است که شامل موزه شرق باستان می شود. این موزه در نزدیکی کاخ توپکاپی قرار دارد.

 

جاهای دیدنی آنکارا

آنکارا پایتخت ترکیه و یکی از مهم ترین شهرهای پرتردد این کشور و شهری جدید و نسبتا مدرن است . جاذبه های توریستی آنکارا بسیار متنوع اند و در ادامه با مهم ترین جاذبه های آنکارا آشنا خواهید شد .

حمام رومی آنکارا

حمام رومی آنکارا سمبل استقلال آتاتورک و مردم ترک زبان در مبارزات استقلال طلبانه ی آنان است ، در قسمت شمالی میدان اولتوس و در خیابان چانکری قرار گرفته است. قدمت این حمام تاریخی به قرن سوم بعد از میلاد باز می گردد. این حمام ها شامل اتاق سرد ، اتاق خنک و یک اتاق گرم است که در زمان امپرطور Caracalla.به افتخار آسلپیوس ،خدای طب ساخته شده است .

 

مسجد حاجی بایرام آنکارا

مسجد حاجی بایرام آنکارا در سال ۱۴۲۷ – ۲۸ ساخته شده در محله ی اولوس بعد از معبد آگوستوس و درکنار آرامگاه صوفی نامدار حاجی بایرام ولی که بنیانگذار فرقه ی بایرامی است ، قرار دارد.  این مسجد توسط معمار سینان در قرن ۱۶ و توسط یکی از نوه های حاجی بایرام ولی در سال ۱۷۱۴ ساخته شده است امروز این مسجد مشخصات مساجد قرن ۱۷ و ۱۸ را نشان می دهد .

 

ارگ آنکارا

ارگ آنکارا یکی از نمادهای آنکارا است در قلب آن و بر روی تپه ای قرار دارد. درون این کاخ نشاندهنده ی ترکیه باستان است . دیوارهای شگفت انگیز ۱۴- ۱۶ متری این بنا بسیار جالب اند. ناحیه اطراف و داخل ارگ که قدیمیترین بخش آنکارا است، حاوی بسیاری از نمونه های ظریف معماری سنتی است. همچنین نواحی سرسبزی برای استراحت وجود دارند .

 

موزه فرهنگ شناسی آنکارا

یک مجموعه ی نفیس از هنرهای دستی مربوط به فرهنگ عامه  در موزه فرهنگ شناسی آنکارا ست و این موزه  مقابل خانه اپرا در بلوار طلعت پاشا قرار دارد. همین طور کارهای دستی مربوط به مساجد سلجوقی و عثمانی نیز در آن موجود است. این موزه همه روزه  غیر از دوشنبه ها باز است.

 

مقبره آتاتورک در آنکارا

مقبره ی آتاتورک بنیانگذار جمهوری ترکیه در شهر آنکارا و بر روی یک تپه خیره کننده در بخش “آنیتپ ” قرار گرفته است . این بنا در سال  ۱۹۹۴  کامل شده است و طراحی آن چیزی بین معماری باستانی و مدرن است و از جاذبه های انکارا هست. این بنا به عنوان دستاورد معماری مدرن بدون رقیب در ترکیه شناخته شده است و در واقع بنایی ساده است که دارای حیاطی بزرگ پوشیده از کفپوش های موزاییکی است .

 

مسجد اهی الوان آنکارا

مسجد اهی الوان آنکارا از قدیمی ترین مساجد شهر آنکارا است . این مسجد بر روی شیب یک صخره در بخش اولوس قرار دارد. دارای ظاهری ساده است و در محله ی “کویون پازاری ” قرار دارد. این مسجد بدون منبر ساخته شده است و ویژگی های مساجد دوره سلجوقیان را دارد. ستون های آن متعلق به دوره رومی ها و بیزانس است که این ۱۲ ستون چوبی بصورت نامنظم بر زیر یک سقف چوبی کار گذاشته شده است .

 

جاهای دیدنی آنتالیا

آنتالیا میزبان میلیونها گردشگر است که به محض ورود به فرودگاه آنتالیا ،به یکی از اصلی ترین مناطق توریستی آنتالیا که در نوار ساحلی قرار دارند ، می روند و تعطیلات خود را در در هتل های نوساز و مجهز این منطقه سپری می کنند.

غار کارائین 

غار کارائین در شرق کوه چان و سی کیلومتر از شهر آنتالیا فاصله دارد. از ویژگی های منحصر به فرد این مکان متعلق بودن به دوران پارینه سنگی است. این غار کارائین از قدیمی ترین مکانهای سکونت در کشور آنتالیا ترکیه است. این غار یک ورودی جدا دارد که با نور خورشید روشن می شود بعضی از آثار باستانی به صد و شصت هزار سال قبل از مسیح بر میگردد.

 

الیمپوس  

الیمپوس -Olympos-  با چشم انداز فوق العاده اش گردشگران زیادی را به سوی خود می کشد. الیمپوس، شهری بسیار قدیمی و کهن است که پیدایش آن را به سال ۸۰ قبل از میلاد نسبت می دهند. این شهر یکی از زیباترین و بهترین سواحل و در کنار آن، کیمائرا را دارد. چشم انداز کنار ساحل به قدری زیبا و باشکوه است که توجه گردشگران بسیاری را به سوی خود جلب می کند

 

کوه کیمائرا

یکی از جاهای دیدنی آنتالیا ، کیمائرا -Chimaera- می باشد که در شمال کیرالی واقع شده است. این مکان در هنگام شب از زیبایی خاصی برخوردار است چراکه در این منطقه گاز طبیعی از زیر زمین خارج شده و در حین خروج آتش گرفته و صحنه های زیبایی را ایجاد می کند.

 

غار بلدیبی

یکی ازبرترین جاذبه های طبیعی در آنتالیا غار بلدیبی. غار بلدیبی در ۲۵ کیلومتری آنتالی قرار دارد. این غار بین شهر کمر و آنتالیا قرار گرفته است. این منطقه زیبایی های خاص خودش را دارد , علاوه بر این بلدیبی آنتالیا دارای نارنج های تازه لذیذ و خوش مزه ای است که در کمتر جایی می توانید این زیبایی ها را با این آب و هوا احساس کنید و از آن لذت ببرید.

 

جاهای دیدنی آلانیا

دیدنی های آلانیا طرفداران زیادی دارد و بخش مهم آن را آثار تاریخی و بناهای به جا ماند از گذشتگان تشکیل میدهد . این شهر یکی از مهم ترین شهرهای توریستی ترکیه است.

موزه باستان شناسی آلانیا

در این موزه آثار باستانی متعلق به سالهای ۶۲۵ قبل ازمیلاد، آثار برنزی و نگاره هایی به زبان فنیقی، آثار مرمری،سرامیکی،شیشه ای و موزاییک متعلق به رومی های دوره بیزانس)سده ۵ تا ۷ قبل از میلاد مسیح (نگاره های سفالین به زبان کارامان وهمچنین آثار مختلف دوره کلاسیک ، رم ، بیزانس ، سلجوقی ، عثمانی ونهایتا دوره جمهوری در معرض نمایش میباشد.در سالن مردم شناسی،آثار هنری،لوازم خانه،سلاحها،کارهای دستی ، جواهرات ، بشقابها و تاوه ها و آثار کشف شده از اطراف آلانیا مربوط به ترکهای مسلمان قرار دارد.

 

قلعه آلانیا

قلعه آلانیا تنها قلعه محافظت شده سلجوقیان میباشد.این قلعه در سال ۱۲۲۵ میلادی در محل خرابه های باقیمانده از بناها و دژهای رومی، توسط علاء الدین کیقباد،یکی ازسلاطین سلجوقی بنا شد.این قلعه همانند صندوقی گرانبها،کلیسای آگیوس جورجز،مسجد سلطان سلیمان،معبد آکشبه سلطان،حمام سلجوقی،انبارهای بدستن،آراستا،معبدزددی زینب،قصر سلطان علاء الدین،آب انبارهای کوچک وبزرگ،دیوارها وزندان وفانوس دریایی را در خود جای داده است و از بهترین اماکن دیدنی آلانیا بشمار می آید .

برج کیزیلکولی آلانیا

کیزیلکولی در سال ۱۲۲۶ میلادی در ۵ طبقه وبشکل هشت ضلعی بنا شده است.از طبقات زیرین این برج بعنوان آب انبار استفاده میشده است.درحال حاضر در کیزیلکولی  طبقه اول موزه مردم شناسی برقرار می باشد .

خرابه های محمودتلار آلانیا

خرابه های شهر مذکور در ۲۲ کیلومتری شرق آلانیا شامل کلیساها، حمامها،آب انبارها،مراکز مسکونی،یک استادیوم تئاتر کوچک،معبد ستونی میباشد.

 

خرابه های سیدرا آلانیا

این شهر ۳۰۰ سال قبل از میلاد در محلی مابین کارگاجیک و سکی امروز،بالای یک تپه بنا شده است.نگاره های باقیمانده از این شهر حکایت از رومی بودن ساکنان این شهر میدهد.

 

هتل های ترکیه

 

ترکیه از جمله کشورهایی است که با سفر به آن می توانید در لوکس ترین هتل ها با خدمات عالی اقامت کنید. در همه شهر های این کشر می توانید هتل های پنج ستاره ، چهارستاره و … و حتی هتل های ارزان قیمت پیدا کنید.

 

هتل های استانبول

 

 • هتل گرند جواهر استانبول
 • هتل کریستال استانبول
 • هتل هیلتون
 • هتل تکسیم گونن
 • هتل گرند جواهر کانونشن سنتر
 • هتل گلدن ایج 1
 • هتل استانبول سورملی
 • هتل گرند هیلاریوم
 • هتل گلدن پارک
 • هتل آل سیزن

 

هتل های آنکارا

 

 • هتل سورملی
 • ریوکس گرند آنکارا
 • هتل آنکارا هیلتون سا
 • دیدیمان آنکارا
 • رادیسون بلو آنکارا
 • هتل شرایتون آنکارا اند کنونشن سنتر
 • هتل شرایتون
 • رامادا پلازا آنکارا
 • هتل جومایروت آنکارا
 • آنکارا هیلتونسا

 

هتل های آنتالیا

 

 • هتل کروانسارای لارا
 • هتل ریکسوز لارس
 • اورنج کانتی
 • هتل تفریحی کنکورد دلوکس
 • هتل رامادا پلازا آنتالیا
 • ریکسوز پریمیوم
 • رویال هالیدی پالاس
 • ریکسوز سان گیت
 • کالیستا
 • ماردن پالاس

 

هتل های آلانیا

 

 • هتل گراند کاپتان
 • هتل کاتیا
 • هتل وایت گلد
 • هتل بویوک
 • هتل سانتانا
 • هتل گرانادا
 • هتل تیمو
 • هتل سیفلار
 • هتل گلد سیتی

 

 

مراکز خرید ترکیه

 

بسیاری از ایرانی ها به قصد خرید کردن به ترکیه سفر می کنند و همه آنها حتما سری به بازارها و مراکز خرید ترکیه می زنند. بازارهای این کشور علاوه بر برندهای مطرح دنیا، پر از پوشاک و لوازمی هستند که در قیمت های کم و زیاد ارائه می شوند.

 

مراکز استانبول

 

 • مرکز مال آف استانبول
 • مرکز خرید هیستوریا استانبول
 • مرکز خرید مرتر استانبول
 • مرکز خرید فروم استانبول
 • مرکز خرید پرفیلو استانبول
 • مرکز خرید کروسل استانبول
 • مرکز خرید کنیون استانبول

 

مراکز خرید آنکارا

 

 • مرکز خرید کاروم
 • مرکز خرید آنکا
 • مرکز خرید آرکادیوم
 • مرکز خرید کیزیلای
 • مرکز خرید پانورا
 • مرکز خرید یولوس

 

مراکز خرید آنتالیا

 

 • مرکز خرید دپو آنتالیا
 • مرکز خرید مارک آنتالیا
 • مرکز خرید میگروس
 • مرکز خرید اوزدیلک
 • مرکز خرید تراسیتی
 • مرکز خرید لاورا

 

مراکز خرید آلانیا

 

 • بازار بزرگ آلانیا
 • مرکز خرید آلانیوم
 • مرکز خرید پلومریا
 • مرکز خرید مگامال
 • مرکز خرید خیابان آتاتورک آلانیا

 

 

حال که درباره ترکیه  و سفر به این کشور، اطلاعات مناسبی را پیدا کرده اید، می توانید با مراجعه به بخش تور ترکیه ، از آخرین آفرها و قیمت ها برای سفر به ترکیه  باخبر شوید.

 

منبع : لذت سفر

 

 

 

برچسب ها
اطلاعات ضروری سفر به ترکیه
لیست اشیا ممنوعه در پرواز

لیست اشیا ممنوعه در پرواز

لیست اشیا ممنوعه در پرواز List of banned objects on the fly شاید برخی از این موارد مانند قرص های کدئین دار ، به نظر پیش پا افتاده باشند اما شما را در هنگام ورود به هواپیما با مشکل روبرو می کند . در حالات کلی ورود اشیای زیر به هواپیما ، ممنوع است و […]

تورهای پیشنهادی امروز
از ما بیشتر بدانید
سفر به ترکیه را با ما تجربه کنيد . با ده سال تجربه و دفتر پشتیبانی در تهران و ترکیه .
 • پشنهادت خوبی با توجه سلیقه شما برای هتل داریم هم قیمت هم کیفیت
 • بهترین افر پروازی را با تنوع ممکن به شما پیشنهاد می دهیم
 • در تهران و ترکیه به شما خدمات پشتیبانی ارائه می نماییم
 • مسافرانمان را بدون هیچ هزینه اضافه بیمه می نماییم
 • و....
تماس با ما : 021 43 67 43 43 
تماس با ما : 021 43 67 43 67 
سعادت سيرگيتي

Istanbul-Turkey
برای شما عزیزان پیشنهادات خوبی داریم با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا:

 • با توجه هدف شما از سفر: تفریحی ، تفریحی خرید ،سیاحتی و…
 • • با توجه به وضعیت شما : خانواده،مجردی ،ماه عسل و…
 • • با توجه به مقدار بودجه شما :لوکس ،کم هزینه ، متوسط و …
 • • با توجه به بازار تورهای فصلی : افری ،تور های خلوت ،تور های هیجان انگیز و…
 • • و…

بهترین پیشنهادات را از ما بخواهید ، با کمال افتخار در خدمت شما هستیم

تلفن تماس  43 43 67 43 021

مطالب خواندنی درباره ترکیه
تور ترکیبی استانبول آنتالیا

تور ترکیبی استانبول آنتالیا

تور ترکیبی استانبول آنتالیا ۶ شب و ۷ روز با پرواز اطلس جت تور ترکیبی استانبول آنتالیا می تواند یکی از به یادماندنی ترین سفرها باشد . همانطور که می دانید استانبول شهری زیبا با ترکیب مدرنیته و سنت است و مراکز خرید استانبول با حراج های ویژه ، در ذهن مردم حک شده است […]

پروازهای استانبول

پروازهای استانبول

پروازهای استانبول قبل از معرفی پروازهای استانبول بهتره در مورد چند و چونشون یه چیزایی رو بدونین : ۱ – موقع رزرو تور استانبول حتما از کانتر تور بخواین که درصورت امکان ، پرواز رو جوری انتخاب کنه که تا هواپیماتون تو فرودگاهی که به هتل محل اقامتتون نزدیکتره ، بشینه . اینجوری تو هزینه […]

آخرین پرسش و پاسخ ها
الیاس

سلام . 2 خرداد میخوام برم بدروم . هوا جوری هست که بشه از استخر استفاده کرد ؟


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - سه شنبه, اردیبهشت ۳ام, ۱۳۹۸
سلام آقا الیاس بهترین وقت ممکن واسه تفریحات آبی رو انتخاب کردین. خوش بگذره بهتون
فریده

سلام خسته نباشین من برای خرید در حراجی استانبول میخوام درماه خرداد به استانبول برم شنیدم که در ان زمان به مناسبت عید فطر حراجی های خوبی دارن به نظر شما این زمان برای خرید درسته؟ برای خرید و من میخوام هفته بعد عید فطر برم ممنون از راهنماییتون


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - سه شنبه, فروردین ۲۰ام, ۱۳۹۸
سلام فریده خانوم. چندین سال هستش که جشنواره خرید تو خرداد ماه برگزار میشه و حراج های خوبی داره. خود عید فطر هم حراجی های خیلی خوبی داره استانبول
سودی

سلام وقت شما به خیر درباره هتل وایت مونارچ نظر شما چیه؟ واقعا ای کامنتها درسته یا زیاده روی کردن? میخوام تو چند روز آینده برم استانبول لطفا زودتر جواب بدین متشکرم از شما


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - جمعه, اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۷
سلام. منظورتونو از زیاده روی نمیفهمم. ولی کلا مطمئن باشین توی سفر به استانبول، وقت کمی رو تو هتل سپری میکنین . برای یه سفر ارزون، همین که تمیز باشه و تو محله بدی نباشه کافیه. خوشبختانه هتل وایت مونارچ هر دو ویژگی رو داره.
علی منافی آذر

عالی بود. ممنون. مشتاق شدم برم ترکیه


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - شنبه, بهمن ۶ام, ۱۳۹۷
امیدوارم لذت ببرین از سفر به ترکیه
عمران

سلام من و شوهرم واسه زندگی میخوایم بریم ترکیه میگن با اجاره خونه ام اقامت یکساله میدن . میشه راهنماییم کنید


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - پنج شنبه, دی ۲۰ام, ۱۳۹۷
سلام . اقامت با اجاره منزل ، ممکن نیست .
+ پرسش و پاسخ های بیشتر
شما هم نظر بدهید
 • 1چنانچه در خصوص این مطلب نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای دارید، آن را برای ما ارسال کنید
 • 2نظر شما بارها توسط سایر هموطنان عزیزمان خوانده خواهد شد و در تصمیم گیری ایشان بسیار موثر خواهد بود
 • 3چنانچه درخصوص این مطلب عکس، فیلم و... دارید، آن را از این طریق برای ما ارسال کنید. پس از تأیید با نام خود شما در سایت نمایش داده خواهد شد
 • 4چنانچه سوالی دارید آن را مطرح نمایید، در اسرع وقت توسط کارشناسان خبره پاسخ آن داده خواهد شد
 • 5به جهت قدردانی از دوستانی که با نظرات خود ما و هموطنان دیگر را در انتخاب خود یاری نموده اند، ماهانه به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه

021 - 43 67 43 67