نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول

آب و هوا

آنلاین برای ترکیه

ساعت جهانی

مشاهده ساعت جهانی

مسیریاب

مشاهده مسیر

محاسبه گر

محاسبه زمان و مسافت

قیمت ارز

قیمت لحظه ای ارز


ورود آژانس های همکار

دسته ها

تورهای پیشنهادی

محبوب ترین ها

نوشته های تازه

نوشته های وبلاگ ما

نمایشگاه تجهیزات ایمنی استانبول

مجموعه : نمایشگاه های ترکیه    
۱۹ مرداد ۱۳۹۶    
مینا گرمه ای

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول
ISAF EXHIBITIONS

یکی از مهم ترین نمایشگاه های استانبول ، که نهادهای مختلفی به آن دعوت می شود ، نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول (ISAF) است . زمینه فعالیت نمایشگاه ISAF استانبول شامل ایمنی ، اطفاء حریق ، ایمنی در محل کار ، ساختمان های هوشمند و امنیت سایبری است . با وجود شرایط زندگی و مسائل پیش روی شهرهای مدرن ، یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه کرد ، ایجاد ایمنی ست . آشنایی و بکار گیری مدرن ترین ابزار ایمنی میتواند تا حدودی از حوادث مختلف پیشگیری و یا در هنگام بروز حادثه ، سریع تر و با کمترین هزینه ها ، به حل مشکلات کمک کند .

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول یکی از نمایشگاه های ترکیه است که در واقع ترکیبی از ۵ نمایشگاه مختلف است . هر ساله در این نمایشگاه ، کنفرانس های کاربردی برای فعالان این حوزه برگزار میشود که در نمایشگاه سال ۲۰۱۷ ، کنفرانسی به نام ISAF Summit برگزار خواهد شد . در کنفرانس نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول ۲۰۱۷ ، درباره اساسی ترین مشکلات مرتبط با ایمنی و امنیت فعال در آینده پرداخته میشود و راهکارهای پیشنهادی به مذاکره گذاشته خواهند شد .

در طول ۴ روز برگزاری نمایشگاه در کنار نمایش کالاها و محصولات ، کارگاه های آموزشی برپا میشود و گفتمان ها در مورد پیشرفت ها و نوآوری های بدست آمده توسط بخش های مختلف این صنعت به اشتراک خواهد گذاشت  . این کنفرانس بزرگترین و معتبرترین فعالان حوزه های امنیت ، ایمنی ،اطفاء حریق و ساختمان های هوشمند را گرد هم خواهد آورد . نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول در فضایی بالغ بر ۹۰۰۰ متر مربع با حضور بیش از ۲۳۸ شرکت از کشور ترکیه و بیش از ۱۲۳ شرکت بین المللی که ۱۷۴۰۰ بازدید کننده منطقه ای و بین المللی را جذب خواهند کرد ، برگزار خواهد شد . این نمایشگاه امسال در ساختمان تجارت جهانی استانبول برپا خواهد شد .

ISAF EXHIBITIONS

ISAF EXHIBITIONS

 ۵ نمایشگاه مرتبط در نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول :

۱ – نمایشگاه امنیتی :
نمایشگاه SECURITY شامل دوربین های مدار بسته و سیستم های حفاظتی ، سیستم های دزدگیر و آلارم ، سیستمها و تجهیزات کنترل دسترسی ، خدمات و تجهیزات امنیتی ، مراکز ارائه آموزش های تخصصی امنیتی ، تجهیزات کنترل تردد ، تجهیزات امنیتی مربوط به وسایل نقلیه ، تجهیزات امنیتی فروشگاهها و انبارها ، سیستمهای مخابراتی ، تجهیزات تشخیص فرکانس رادیویی و … می باشد .

۲ – نمایشگاه خانه هوشمند :
نمایشگاه SMART HOME شامل سیستمهای خانه هوشمند ، سیستمهای اتوماسیون ساختمانی ، سیستمهای امنیتی ، سیستمهای اعلام و اطفاء حریق ، مدیریت تجهیزات و امکانات آبرسانی ، سیستمهای مدیریت انرژی ، اتوماسیون گرمایشی و سرمایشی استخر ، سیستمهای ارتباطی و شبکه ای ، سیستمهای برق رسانی هوشمند ، سیستمهای برق رسانی اضطراری ، تهویه مطبوع هوشمند و … می شود .

۳ – نمایشگاه امنیت IT :
نمایشگاه IT SECURITY شامل امنیت مدیریت ریسک ، اندازه گیری ، تست و کنترل ، مدیریت امنیت اطلاعات ، امنیت شبکه ، تجهیزات وایرلس ، نرم افزارهای آنتی اسپم و آنتی ویروس ، امنیت داده ها و سخت افزار ، سیستمهای بک آپ و بازیافت اطلاعات ، حفاظت از نرم افزار ، مدیریت حقوق مصرف کننده و … می باشد .

۴ – نمایشگاه حریق و امداد و نجات :
نمایشگاه FIRE & RESCUE شامل پیشگیری از حریق ، سیستمهای تشخیص و هشدار ، سیستمهای اعلام و اطفاء حریق ، انواع تجهیزات ضد حریق ، سیستمهای خروج اضطراری ، خودروهای اطفاء حریق ، لباس و تجهیزات مقاوم در برابر آتش ، تجهیزات تجسس و امداد ، تجهیزات پزشکی و کمکهای اولیه ، آموزش و نرم افزارهای مرتبط با HSE ، سیستمهای تهویه و تخلیه دود می شود .

۵ – نمایشگاه ایمنی و سلامت:
نمایشگاه SAFETY & HEALTH شامل ایمنی در کار ، تجهیزات حفاظت شخصی ، لباس کار و یونیفرم ، تجهیزات کار در ارتفاع ، تجهیزات ایمنی جاده ای ، تجهیزات نظافتی و بهداشتی ، خدمات اورژانس و کمکهای اولیه ، محافظت در برابر عوامل خطر زا ، کنترل آلودگی هوا ، کنترل آلودگی صوتی ، حفاظت محیطی ، علائم هشدار دهنده ، ایمنی حمل و نقل و وسایل نقلیه ، شرکت های بیمه ، موسسات عمومی ، دانشگاهها و مراکز آموزشی ، بیمارستانها و موسسات تامین سلامت است .

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول

اطلاعات نمایشگاه نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول :

زمان شروع نمایشگاه : پنجشنبه ۲۳ شهریور ۹۶ _ September 14, 2017
زمان پایان نمایشگاه : یکشنبه ۲۶ شهریور ۹۶ _  September 17, 2017
شرایط رزرو غرفه : غیر رایگان
وبسایت نمایشگاه : isaffuari.com
آدرس نمایشگاه : Atatürk Hava Alanı Karşısı, Yeşilköy, Bakırköy, Istanbul, Turkey

تور نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول :

هزینه برای هر نفر در اتاق دو تخته : ۱٫۷۸۴٫۰۰۰ تومان

۶ شب اقامت در هتل ۵ ستاره ورلد الیت بیزینس استانبول (Elite World Business Hotel)  با خدمات صبحانه

پرواز ماهان

 

خدمات نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول ۲۰۱۷ :

بیمه مسافرتی

کارت ورود به نمایشگاه

پرواز رفت و برگشت استانبول

اقامت در هتل به همراه صبحانه

ترانسفر فرودگاهی

 

برای رزرو تور استانبول نمایشگاه کیف و کفش با همکاران ما تماس بگیرید ، بهترین ها را به شما پیشنهاد میکنند . در صورت رزرو تور گروهی و برای ادارات و نهادهای مختلف ، تخفیفات ویژه دریافت کنید :

۶۷ ۴۳ ۶۷ ۴۳

.

اطلاعات ضروری سفر به ترکیه
چگونگی افتتاح حساب در بانک های ترکیه

چگونگی افتتاح حساب در بانک های ترکیه

چگونگی افتتاح حساب در بانک های ترکیه    اگر قصد افتتاح حساب در بانک های ترکیه را دارید و پاسپورت ایرانی دارید میتوانید در بانک زراعت ترکیه و ایش بانک ترکیه حساب باز کنید .این دو بانک کلاٌ سرمایه گذاران ترک دارند و برای باز کردن حساب برای دارندگان پاسپورت های ایرانی مشکلی ندارند . […]

از ما بیشتر بدانید
سفر به ترکیه را با ما تجربه کنيد . با ده سال تجربه و دفتر پشتیبانی در تهران و ترکیه .
 • پشنهادت خوبی با توجه سلیقه شما برای هتل داریم هم قیمت هم کیفیت
 • بهترین افر پروازی را با تنوع ممکن به شما پیشنهاد می دهیم
 • در تهران و ترکیه به شما خدمات پشتیبانی ارائه می نماییم
 • مسافرانمان را بدون هیچ هزینه اضافه بیمه می نماییم
 • و....
تماس با ما : 021 43 67 43 43 
تماس با ما : 021 43 67 43 67 
سعادت سيرگيتي

Istanbul-Turkey
برای شما عزیزان پیشنهادات خوبی داریم با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا:

 • با توجه هدف شما از سفر: تفریحی ، تفریحی خرید ،سیاحتی و…
 • • با توجه به وضعیت شما : خانواده،مجردی ،ماه عسل و…
 • • با توجه به مقدار بودجه شما :لوکس ،کم هزینه ، متوسط و …
 • • با توجه به بازار تورهای فصلی : افری ،تور های خلوت ،تور های هیجان انگیز و…
 • • و…

بهترین پیشنهادات را از ما بخواهید ، با کمال افتخار در خدمت شما هستیم

تلفن تماس  ۴۳ ۴۳ ۶۷ ۴۳ ۰۲۱

مطالب خواندنی درباره ترکیه
لیست اشیا ممنوعه در پرواز

لیست اشیا ممنوعه در پرواز

لیست اشیا ممنوعه در پرواز List of banned objects on the fly شاید برخی از این موارد مانند قرص های کدئین دار ، به نظر پیش پا افتاده باشند اما شما را در هنگام ورود به هواپیما با مشکل روبرو می کند . در حالات کلی ورود اشیای زیر به هواپیما ، ممنوع است و […]

کار در ترکیه

کار در ترکیه

کار در ترکیه علاوه بر آنکه پیدا کردن کار در ترکیه ، معضل بیکاری افراد را حل می کند مزایای دیگری نیز دارد که شاید گاهی این مزایا پر رنگ تر از رفع مسئله بیکاری باشند . یکی از مهم ترین آنها ، اقامت ترکیه می باشد . اخذ اقامت ترکیه از طریق کار ، […]

آخرین پرسش و پاسخ ها
مهرنوش

سلام.برای عید قربان اوایل شهریور تقریبا قصد سفر به ترکیه دارم.ایا مغازه ها تعطیل نیستند برای خرید؟و اینکه حراج هست در اونموقع؟یا بزاریم بعد عید قربان بریم؟لطفا راهنمایی بفرمایید.و برای خرید مانتو کجا رو پیشنهاد میکنید؟


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - یکشنبه, مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۶
سلام مهرنوش جان . پست عید قربان در ترکیه رو مطالعه کنین . جواب همه سوالاتتون هست .
محمد

سلام میخواستم بدونم شهریور ماه هم تخفیف میخوره وان که بریم؟ میشه بگید دقیقا کی خوبه که بریم وان اصلا توصیه میکنید شهریور بریم؟


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - پنج شنبه, مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۶
سلام . معمولا در اعیاد مختلف ، اجناس در وان ، تخفیف میخورن . اگه اشتباه نکنم توی شهریور تعطیلات عید قربان رو داریم . سفر به وان رو باید یه سفر تفریحی ببینین البته میشه خریدهای خوبی هم داشت . شهریور هوا خوبه و برای خرید هم مناسبه .
مهرداد ش

سلام هتل من مارمارا تو منطقه شیشلی هستش ، چطور با مترو میتونم از فرودگاه برم اونجا ؟ وسیله ارزونتری هم هست؟ و اینکه چطور میتونم از هتل با مترو برم مراکز خرید مثل استانبول مال یا فوروم استانبول و.... ؟


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - چهارشنبه, مرداد ۱۸ام, ۱۳۹۶
سلام آقا مهرداد . نفرمودین پروازتون کدوم فرودگاه میشینن که راهنماییتون کنم
امیرعلی

من بهمراه خانومم مهرماه 94 در تامارا واسه 7 شب بودیم چیزی که روی سایت میدیدم با چیزی که اونجا دیدیم دقیقا یکی بود و ما منتظر هتل انچنانی نبودبم و قیمت بسیار پایین و نزدیکی به تکسیم از دلایل انتخاب ما بود ضمنن صبحونه و اینترنت رایگان هم داشت و از هتل که بیرون میومدیم 2 دقیقه کمتر تو میدون تکسیم بودیم کارمندان هتل بسیار مودب بودن و بسیار مهربون و هتل بدون صدایی بود ما کاملا راضی بودیم


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - سه شنبه, مرداد ۱۷ام, ۱۳۹۶
سلام . ممنونم آقای امیرعلی . وقتی از سفر برمیگردین و تجربیات سفرتون رو در اختیارمون میذارین ، خوشحالمون میکنین . بازم ممنونم .
maryam

سلام ما 4 نفر هستيم كه قصد داريم هفته آخر شهريور يا هفته اول مهر به استانبول سفر كنيم ميشه هزينه يك تور در هتل 4 ستاره تاپ رو بفرماييد براي اقامت 8 روزه .ممنون


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - چهارشنبه, مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۶
سلام مریم جان . متاسفانه قیمت تورها آنلاین هستش و کسی الان قیمت دقیق رزرو پرواز و هتل رو برای دو ماهه دیگه ، نمیدونه . روز مونده به سفر میتونین اقدام کنین و همکارانمون میتونن راهنماییتون کنن
+ پرسش و پاسخ های بیشتر
شما هم نظر بدهید
 • 1چنانچه در خصوص این مطلب نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای دارید، آن را برای ما ارسال کنید
 • 2نظر شما بارها توسط سایر هموطنان عزیزمان خوانده خواهد شد و در تصمیم گیری ایشان بسیار موثر خواهد بود
 • 3چنانچه درخصوص این مطلب عکس، فیلم و... دارید، آن را از این طریق برای ما ارسال کنید. پس از تأیید با نام خود شما در سایت نمایش داده خواهد شد
 • 4چنانچه سوالی دارید آن را مطرح نمایید، در اسرع وقت توسط کارشناسان خبره پاسخ آن داده خواهد شد
 • 5به جهت قدردانی از دوستانی که با نظرات خود ما و هموطنان دیگر را در انتخاب خود یاری نموده اند، ماهانه به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه

021 - 43 67 43 67