نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول

آب و هوا

آنلاین برای ترکیه

ساعت جهانی

مشاهده ساعت جهانی

مسیریاب

مشاهده مسیر

محاسبه گر

محاسبه زمان و مسافت

قیمت ارز

قیمت لحظه ای ارز


دسته ها

محبوب ترین ها

نوشته های تازه

پیشنهاد ترکیه هتل

نوشته های وبلاگ ما

نمایشگاه تجهیزات ایمنی استانبول

مجموعه : نمایشگاه های ترکیه    
۱۹ مرداد ۱۳۹۶    
مینا گرمه ای

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول
ISAF EXHIBITIONS

یکی از مهم ترین نمایشگاه های استانبول ، که نهادهای مختلفی به آن دعوت می شود ، نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول (ISAF) است . زمینه فعالیت نمایشگاه ISAF استانبول شامل ایمنی ، اطفاء حریق ، ایمنی در محل کار ، ساختمان های هوشمند و امنیت سایبری است . با وجود شرایط زندگی و مسائل پیش روی شهرهای مدرن ، یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه کرد ، ایجاد ایمنی ست . آشنایی و بکار گیری مدرن ترین ابزار ایمنی میتواند تا حدودی از حوادث مختلف پیشگیری و یا در هنگام بروز حادثه ، سریع تر و با کمترین هزینه ها ، به حل مشکلات کمک کند .

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول یکی از نمایشگاه های ترکیه است که در واقع ترکیبی از 5 نمایشگاه مختلف است . هر ساله در این نمایشگاه ، کنفرانس های کاربردی برای فعالان این حوزه برگزار میشود که در نمایشگاه سال 2017 ، کنفرانسی به نام ISAF Summit برگزار خواهد شد . در کنفرانس نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول 2017 ، درباره اساسی ترین مشکلات مرتبط با ایمنی و امنیت فعال در آینده پرداخته میشود و راهکارهای پیشنهادی به مذاکره گذاشته خواهند شد .

در طول 4 روز برگزاری نمایشگاه در کنار نمایش کالاها و محصولات ، کارگاه های آموزشی برپا میشود و گفتمان ها در مورد پیشرفت ها و نوآوری های بدست آمده توسط بخش های مختلف این صنعت به اشتراک خواهد گذاشت  . این کنفرانس بزرگترین و معتبرترین فعالان حوزه های امنیت ، ایمنی ،اطفاء حریق و ساختمان های هوشمند را گرد هم خواهد آورد . نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول در فضایی بالغ بر 9000 متر مربع با حضور بیش از 238 شرکت از کشور ترکیه و بیش از 123 شرکت بین المللی که 17400 بازدید کننده منطقه ای و بین المللی را جذب خواهند کرد ، برگزار خواهد شد . این نمایشگاه امسال در ساختمان تجارت جهانی استانبول برپا خواهد شد .

ISAF EXHIBITIONS

ISAF EXHIBITIONS

 5 نمایشگاه مرتبط در نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول :

1 – نمایشگاه امنیتی :
نمایشگاه SECURITY شامل دوربین های مدار بسته و سیستم های حفاظتی ، سیستم های دزدگیر و آلارم ، سیستمها و تجهیزات کنترل دسترسی ، خدمات و تجهیزات امنیتی ، مراکز ارائه آموزش های تخصصی امنیتی ، تجهیزات کنترل تردد ، تجهیزات امنیتی مربوط به وسایل نقلیه ، تجهیزات امنیتی فروشگاهها و انبارها ، سیستمهای مخابراتی ، تجهیزات تشخیص فرکانس رادیویی و … می باشد .

2 – نمایشگاه خانه هوشمند :
نمایشگاه SMART HOME شامل سیستمهای خانه هوشمند ، سیستمهای اتوماسیون ساختمانی ، سیستمهای امنیتی ، سیستمهای اعلام و اطفاء حریق ، مدیریت تجهیزات و امکانات آبرسانی ، سیستمهای مدیریت انرژی ، اتوماسیون گرمایشی و سرمایشی استخر ، سیستمهای ارتباطی و شبکه ای ، سیستمهای برق رسانی هوشمند ، سیستمهای برق رسانی اضطراری ، تهویه مطبوع هوشمند و … می شود .

3 – نمایشگاه امنیت IT :
نمایشگاه IT SECURITY شامل امنیت مدیریت ریسک ، اندازه گیری ، تست و کنترل ، مدیریت امنیت اطلاعات ، امنیت شبکه ، تجهیزات وایرلس ، نرم افزارهای آنتی اسپم و آنتی ویروس ، امنیت داده ها و سخت افزار ، سیستمهای بک آپ و بازیافت اطلاعات ، حفاظت از نرم افزار ، مدیریت حقوق مصرف کننده و … می باشد .

4 – نمایشگاه حریق و امداد و نجات :
نمایشگاه FIRE & RESCUE شامل پیشگیری از حریق ، سیستمهای تشخیص و هشدار ، سیستمهای اعلام و اطفاء حریق ، انواع تجهیزات ضد حریق ، سیستمهای خروج اضطراری ، خودروهای اطفاء حریق ، لباس و تجهیزات مقاوم در برابر آتش ، تجهیزات تجسس و امداد ، تجهیزات پزشکی و کمکهای اولیه ، آموزش و نرم افزارهای مرتبط با HSE ، سیستمهای تهویه و تخلیه دود می شود .

5 – نمایشگاه ایمنی و سلامت:
نمایشگاه SAFETY & HEALTH شامل ایمنی در کار ، تجهیزات حفاظت شخصی ، لباس کار و یونیفرم ، تجهیزات کار در ارتفاع ، تجهیزات ایمنی جاده ای ، تجهیزات نظافتی و بهداشتی ، خدمات اورژانس و کمکهای اولیه ، محافظت در برابر عوامل خطر زا ، کنترل آلودگی هوا ، کنترل آلودگی صوتی ، حفاظت محیطی ، علائم هشدار دهنده ، ایمنی حمل و نقل و وسایل نقلیه ، شرکت های بیمه ، موسسات عمومی ، دانشگاهها و مراکز آموزشی ، بیمارستانها و موسسات تامین سلامت است .

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول

نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول

اطلاعات نمایشگاه نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول :

زمان شروع نمایشگاه : پنجشنبه ۲۳ شهریور ۹۶ _ September 14, 2017
زمان پایان نمایشگاه : یکشنبه ۲۶ شهریور ۹۶ _  September 17, 2017
شرایط رزرو غرفه : غیر رایگان
وبسایت نمایشگاه : isaffuari.com
آدرس نمایشگاه : Atatürk Hava Alanı Karşısı, Yeşilköy, Bakırköy, Istanbul, Turkey

تور نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول :

هزینه برای هر نفر در اتاق دو تخته : 1.784.000 تومان

6 شب اقامت در هتل 5 ستاره ورلد الیت بیزینس استانبول (Elite World Business Hotel)  با خدمات صبحانه

پرواز ماهان

 

خدمات نمایشگاه تجهیزات امنیتی و ایمنی استانبول ۲۰۱۷ :

بیمه مسافرتی

کارت ورود به نمایشگاه

پرواز رفت و برگشت استانبول

اقامت در هتل به همراه صبحانه

ترانسفر فرودگاهی

 

برای رزرو تور استانبول نمایشگاه کیف و کفش با همکاران ما تماس بگیرید ، بهترین ها را به شما پیشنهاد میکنند . در صورت رزرو تور گروهی و برای ادارات و نهادهای مختلف ، تخفیفات ویژه دریافت کنید :

۶۷ ۴۳ ۶۷ ۴۳

.

اطلاعات ضروری سفر به ترکیه
خرید اتومبیل بدون مالیات در ترکیه

خرید اتومبیل بدون مالیات در ترکیه

خرید اتومبیل بدون مالیات در ترکیه Buying a car in Turkey افراد خاصی می توانند اتومبیل بدون مالیات تهیه کنند . اتباع خارجی مقیم ترکیه که دارای اجازه کار از وزارت کار و امور اجتماعی ترکیه هستند ، دانشجویان خارجی که در ترکیه در حال تحصیل می باشند ، خارجی هایی که مقیم ترکیه اند […]

تورهای پیشنهادی امروز
از ما بیشتر بدانید
سفر به ترکیه را با ما تجربه کنيد . با ده سال تجربه و دفتر پشتیبانی در تهران و ترکیه .
 • پشنهادت خوبی با توجه سلیقه شما برای هتل داریم هم قیمت هم کیفیت
 • بهترین افر پروازی را با تنوع ممکن به شما پیشنهاد می دهیم
 • در تهران و ترکیه به شما خدمات پشتیبانی ارائه می نماییم
 • مسافرانمان را بدون هیچ هزینه اضافه بیمه می نماییم
 • و....
تماس با ما : 021 43 67 43 43 
تماس با ما : 021 43 67 43 67 
سعادت سيرگيتي

Istanbul-Turkey
برای شما عزیزان پیشنهادات خوبی داریم با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید تا:

 • با توجه هدف شما از سفر: تفریحی ، تفریحی خرید ،سیاحتی و…
 • • با توجه به وضعیت شما : خانواده،مجردی ،ماه عسل و…
 • • با توجه به مقدار بودجه شما :لوکس ،کم هزینه ، متوسط و …
 • • با توجه به بازار تورهای فصلی : افری ،تور های خلوت ،تور های هیجان انگیز و…
 • • و…

بهترین پیشنهادات را از ما بخواهید ، با کمال افتخار در خدمت شما هستیم

تلفن تماس  43 43 67 43 021

مطالب خواندنی درباره ترکیه
راهنمای سفر به استانبول

راهنمای سفر به استانبول

راهنمای سفر به استانبول استانبول پایتخت فرهنگی ترکیه است و آثار تاریخی بیش از هرچیزی ، گردشگرانی را که قصد خرید ندارند ، مجذوب می کند . در اطراف شهر استانبول ، طبیعت زیبا و تفرجگاههای مختلفی وجود دارد که میتواند طبیعت دوستان را راضی کند . اگر میخواهید یک سفر متنوع را تجربه کنید […]

هزینه اقامت در استانبول

هزینه اقامت در استانبول

هزینه اقامت در استانبول Cost of stay in Istanbul برای اقامت در استانبول ، گزینه های مختلفی پیش روی شما قرار دارد که از لحاظ قیمت و کیفیت و حتی مکان ، تفاوت های بسیاری با هم دارند . اولین چیزی که باید به آن اهمیت دهید این است که میخواهید در کجای استانبول هتل […]

آخرین پرسش و پاسخ ها
مهدی

سلام مرسی از راهنماییهای دلسوزانتون . می خواست بپرسم در مرداد ماه حراجیهای لباسهای تابستانه چه تاریخی هست . باتشکر


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - چهارشنبه, تیر ۱۳ام, ۱۳۹۷
سلام آقا مهدی ، باید بگم تو مرداد ماه حراجی خاصی در استانبول نیستش . ممکنه بعضی فروشگاه ها به دلخواه آف داشته باشن .
روشنک

با سلام.منم پیشنهاد یه هتل خوب با قیمت مناسب تو قسمت کمر آنتالیا میخواستم ازتون و اینکه بین سوالات یکی از دوستان برای خرید کفش فرمودید سایت ، کدوم سایت منظورتونه؟ چون منم هم میخوام حتما کفش بخرم.اگه راهنمایی کنید ممنونتون میشم


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - سه شنبه, تیر ۱۲ام, ۱۳۹۷
سلام روشنک جان . قیمت هتل ها آنلاین هستش و به همین دلیل باید با همکارانم تماس بگیرین . منظورم از سایت همین وبسایت ترکیه هتل هستش . پست مراکز خرید کفش در استانبول رو مطالعه کنین .
احسان

سلام روز بخیر میشه لطف کنید و بگید در چه تاریخی از شهریور یا مهر مراکز خرید در استانبول تخفیفات بهتری اعمال میشود .ممنون


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - دوشنبه, خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۷
سلام ، ممنونم آقا احسان . معمولا از نیمه شهریور تا نیمه مهر لباسهای تابستانی به دلخواه فروشگاهها با درصدهای مختلف تخفیف ، بفروش می رسد .
منیره

سلام من امروز در سایتشون خوندم که ظاهرا تاریخش تغییر کرده درسته؟


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - دوشنبه, خرداد ۱۴ام, ۱۳۹۷
سلام منیره جان . این تاریخی که در پست هست تاریخ برگزاری در سال 97 ، 18 خرداد تا 3 تیر(از 8 تا 24 ژوئن 2018 )هستش . البته میتونین به وبسایت انگلیسی جشنواره هم برای بررسی دقیق مراجعه کنین . (آدرس تو پست هست )
فرشيد

سلام عزير ضمن عرض خسته نباشيد، لطفا زمان شروع فستيوال خريد 2018 استانبول و مراكز خريد اوت لت و يا جاهاي مناسب را اعلام مي فرماييد. ممنون ميشم


مینا گرمه ای در پاسخ می گوید : - شنبه, خرداد ۱۲ام, ۱۳۹۷
سلام . ممنونم آقا فرشید . همونطور که توی پست جشنواره خرید استانبول اشاره شده ، فستیوال خرید در سال 2018 از 8 تا 24 ژوئن (18 خرداد تا 3 تیر) برگزار میشه . در زمان جشنواره همه جا برای خرید مناسبه ، چون دولت همه رو ملزم به حراج میکنه .
+ پرسش و پاسخ های بیشتر
شما هم نظر بدهید
 • 1چنانچه در خصوص این مطلب نظر، پیشنهاد و یا تجربه ای دارید، آن را برای ما ارسال کنید
 • 2نظر شما بارها توسط سایر هموطنان عزیزمان خوانده خواهد شد و در تصمیم گیری ایشان بسیار موثر خواهد بود
 • 3چنانچه درخصوص این مطلب عکس، فیلم و... دارید، آن را از این طریق برای ما ارسال کنید. پس از تأیید با نام خود شما در سایت نمایش داده خواهد شد
 • 4چنانچه سوالی دارید آن را مطرح نمایید، در اسرع وقت توسط کارشناسان خبره پاسخ آن داده خواهد شد
 • 5به جهت قدردانی از دوستانی که با نظرات خود ما و هموطنان دیگر را در انتخاب خود یاری نموده اند، ماهانه به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه
کارشناس ارشد
تور ترکیه

021 - 43 67 43 67